Гарантія та повернення

Обмін і повернення.

Дорогі покупці!

У разі, якщо ви вирішили звернутися до нас з питання повернення або обміну будь-якої продукції, придбаної у нас, просимо ознайомитися з загальними правилами.
Якщо ви ще не зробили покупку, але вже зібралися її зробити, ця інформація допоможе вам максимально себе убезпечити і уникнути можливих непорозумінь.

Важливо!

Повернення товару належної якості, який не підійшов клієнту з якихось критеріям, які не суперечать ст. 9.З. Закону України «Про захист прав споживачів», здійснюється за рахунок покупателя.В випадку, якщо товар придбаний за передоплатою, то магазин повертає передоплату клієнту, утримуючи витрати за пересилку з суми передоплати.
Умови повернення та обміну! Компанія здійснює повернення відповідно до «Закону про захист прав споживача».
Термін повернення: 14 днів
Вартість повернення: за рахунок покупця
Перед відправкою всі товари перевіряються на цілісність і працездатність, але Ви повинні одночасно (не важливо післяплатою або по передоплаті) на відділенні транспортної компанії перевірити на цілісність і справність також при пошкодженої упаковки, відсутності будь-якого компонента в замовленні, наявності механічних пошкоджень на замовлених товари необхідно скласти акт і завірити його у співробітників транспортної компаніі.Только при наявності акта будуть розглядатися скарги про пошкоджені посилки, відсутність замовленого товару, наявності явних механічних пошкоджень.
Якщо Ви забрали товар з вантажоперевізника – Ви за замовчуванням підтверджуєте що Вас влаштовує його цілісність, якість, наявність, комплектність.
Повернення або обмін товару проводиться за попереднім погодженням з менеджером (або оператором сервісу) в телефонному режимі.
Відповідно до Постанови КМУ від 19 Матра 1994 р №172 Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню.

Яким способом будуть повертатися гроші?

В залежності яким способом ви оплачували своє замовлення.

  1. Готівкою в магазині;
  2. На банківську карту
Який порядок повернення грошей? 

  Повернення грошових коштів проводитися тільки після отримання та перевірки товару, який ми прийняли на повернення. 
 Повернути гроші або обміняти товар ми зможемо в межах строків, встановлених чинним законодавством України не пізніше 7 календарних днів.